




Пилосос з аквафільтром Thomas Perfect Air Allergy Pure (786526)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
THOMAS PERFECT AIR ALLERGY PURE ПЫЛЕСОС
Пылесос без мешка с фильтром для воды, предназначенный для людей, страдающих аллергией. Благодаря уникальной фильтрации водяного фильтра Aqua-Pure в воде задерживаются пыль, грязь, аллергены и запахи. Кроме того, фильтр для воды обеспечивает легкое увлажнение и освежение воздуха в помещении.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thomas |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість щіток в комплекті | 4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм пилозбірника | 1.8 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Споживана потужність | 1700 Вт |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Аквафільтр |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Колір корпусу | Бірюзовий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.5 кг |
| Висота | 294 мм |
| Глибина | 467 мм |
| Ширина | 318 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Додаткова комплектація | Турбощітка для підлоги |
| Користувальницькі характеристики | |
| Радіус дії | 11 |
| Стан | Нове |
- Ціна: 11 360 ₴






