




Кавомашина автоматична Melitta Caffeo Passione Silver F53/0-101
Melitta F53/0-101 автоматична еспресо-машина 1400 Вт сріблястого кольору 1,2 л
- Функції: Спінювання молока, Регулювання міцності кави, Регулювання кількості завареної кави, Вбудована кавомолка, Індикатор рівня води, Фільтр
- Тип кавоварки: Тискна
- Тип кавоварки: Автоматична
- Потужність [Вт]: 1450
- Тиск [бар]: 15
- Тип кави: Зерна
- Доступні напої: чорна кава, кава з молоком
Кавоварка MELITTA Caffeo Passione Silver
Чудовий маленький пристрій, який дозволяє насолоджуватися свіжозвареною кавою.
Відчуйте радість свіжої кави, приготовленої в новому компактному розмірі: нова Melitta Caffeo Passione зі спеціальною системою ароматизації Melitta.
Що стосується різноманітності, Caffeo Passione також вражає своїм автоматичним спінювачем молока, який дозволяє приготувати каву з молоком в одну мить.
Найкраща система ароматизації
Завдяки герметичній пломбі Aromasafe® на контейнері для кавових зерен смак та аромат різноманітних кавових зерен ще краще захищені. Функція Bean-to-Cup означає, що мелеться лише необхідна кількість кавових зерен, а потім заварюється одразу. Унікальний процес AES (спіральна екстракція) забезпечує ідеальний смак кави.
Компактна конструкція та сучасний дизайн
Caffeo Passione встановлює нові стандарти компактності. Кубоподібний пристрій виглядає вражаюче та достатньо малий, щоб поміститися будь-де.
Легкий у використанні
Інтуїтивно зрозуміла панель керування з інтегрованим дисплеєм символів була зведена до мінімуму, що робить її неймовірно простою у використанні. Вибір розміру чашки неймовірно простий за допомогою трьох попередньо налаштованих кнопок продукту (мала, середня, велика).
Автоматичний спінювач молока
Практичний спінювач молока забезпечує ідеально спінене молоко. Його також можна використовувати для підігріву молока або води для приготування смачного гарячого какао або випадкової чашки чаю.
Регульована висота виходу кави
Носик Caffeo Passione регульований, що робить його придатним для чашок або склянок усіх розмірів висотою до 135 мм.
Режим подвійної чашки
Використовуючи режим подвійної чашки, ви можете приготувати дві чашки вашої улюбленої кави одночасно.
Автоматичне очищення та видалення накипу
Кавоварка Caffeo автоматично показує на дисплеї, коли потрібне очищення або видалення накипу. Програму очищення та видалення накипу можна легко відкрити з меню.
Заварювальний блок можна зняти збоку
Завдяки практичному та зручному зняттю заварювального блоку, очищення тепер просте. Також можна очистити внутрішню частину машини.
Енергозберігаючі функції
Кавоварка Caffeo Passione оснащена програмованим режимом енергозбереження, програмованою функцією вимкнення та ручним вимикачем 0 Вт, а також включає пакет енергозбереження.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Melitta |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тиск помпи | 15 бар |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об`єм | 1.2 л |
| Споживана потужність | 1450 Вт |
| Тип використовуваної кави | Мелений, Зерна |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Тип професійної кавомашини | Автоматична |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Автоматичне очищення від накипу | Так |
| Індикатор рівня води | Ні |
| Капучинатор | Так |
| Контроль міцності кави | Так |
| Одночасне приготування двох чашок | Так |
| Подача гарячої води | Так |
| Протикраплинна система | Так |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Регулювання температури кави | Так |
| Спосіб приготування еспрессо | автоматичний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Висота | 405 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Ширина | 253 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Так |
| Дисплей | Так |
| Об'єм контейнера для зерен | 1 г |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Знімний лоток для збору крапель | Так |
- Ціна: 20 899 ₴

