-9%










Перкусійний масажер Beurer MG 180
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beurer |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість режимів роботи | 6 |
| Область застосування масажера | Пальці ніг, Особа, Груди, Ступні, Спина, Ноги, Плечі, Руки, Щиколотки, Черевний прес, Все тіло, Ікри, Сідниці, Коліна, Волосиста частина голови, Стегна, Шия, Передпліччя |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Функціональність масажера | Вібраційний масаж |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість насадок | 6 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 175 мм |
| Глибина | 240 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 6 799 ₴







