




Портативна колонка Marshall Emberton Black (1001908)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Marshall Emberton black

КОМПАКТНАЯ КОЛОНКА С ГУЧНЫМ И ЧЕТКИМ ЗВУКОМ MARSHALL

Черный Bluetooth-колонка Marshall Emberton
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Marshall |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейси | USB |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Мінімальна частота | 60 Гц |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.7 кг |
| Висота | 76 мм |
| Глибина | 68 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримувані бездротові інтерфейси | Bluetooth |
| Стан | Нове |
- Ціна: 6 400 ₴

