




Масажна ванночка Beurer FB 20
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
-shadow">
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beurer |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість масажних насадок | 3 шт. |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Область застосування масажера | Ступні |
| Споживана потужність | 120 Вт |
| Тип | Масажна ванночка |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип управління | Механічне |
| Функціональність масажера | Інфрачервоне випромінювання |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Антирозбризкувач | Так |
| Можливість масажу без води | Так |
| Масажна поверхня дна ванночки | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 3 050 ₴







