


Шредер Fellowes 53C (46531)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Знищуйте непотрібні документи
Шредер Fellowes 53C чорного та сріблястого кольору – ідеальний вибір для будь-якого офісу. Він простий у використанні та дуже ефективно подрібнює папір. Він дозволяє швидко позбутися старих документів.

Знищте старі кредитні картки
Завдяки шредеру кредитних карток вам більше не доведеться турбуватися про те, що ваші старі картки потраплять до чужих рук. Просто помістіть картку в шредер Fellowes , і вона буде подрібнена на дрібні шматочки.

Знищення архівних даних з компакт-дисків
Якщо вам більше не потрібні дані, що зберігаються на ваших компакт-дисках, ви можете легко їх утилізувати. Шредер 53C чорно-сріблястого кольору також подрібнює компакт-диски.

Забезпечте підвищену безпеку в офісі
Розрізавши пошкоджені документи на частини, ви більше не зможете їх відтворити, і забезпечите вищий рівень безпеки даних у вашому офісі.

Велика місткість кошика
Завдяки великій місткості 23-літрового контейнера , він може вмістити більше паперу, і вам не доведеться час від часу його спорожняти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fellowes |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість аркушів | 10 шт. |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Рівень секретності | 4 |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.8 кг |
| Висота | 400 мм |
| Довжина | 196 мм |
| Об`єм | 10 л |
| Ширина | 338 мм |
- Ціна: 5 100 ₴

