



Кавомолка електрична Delonghi KG 79
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кавомолка DELONGHI KG 79
Сучасна електрична кавомолка з виразними формами та розширеними функціями.
- Дві кавомолки вивільняють ідеальний, насичений аромат
- Кавомолка має 16-ступінчасте регулювання помелу
- Автоматичне вимкнення при вийманні контейнерів
- Вибір кількості чашок дозволяє молоти лише необхідну кількість зерен
- Зручні ручки з надійним хватом
Жерновий млинок
Система помелу кави Burr гарантує професійний результат: рівномірно змелені зерна та збережений аромат кави
Вибір кількості чашок
Можливість вибору кількості меленої кави: максимальної кількості вистачає на 12 чашок

Регулювання рівня помелу кави
Регулювання помелу кави гарантує повне розкриття аромату та смаку залежно від обраного методу заварювання.
Подвійна система безпеки
Подвійна система безпеки: пристрій вимикається, якщо контейнер для зерен або меленої кави розміщено неправильно.
Знімний контейнер для меленої кави
Знімний контейнер забезпечує зручність використання.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delonghi |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність для меленої кави | Так |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Побутове |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм ємності для меленої кави | 120 г |
| Об'єм контейнера для зерен | 120 г |
| Споживана потужність | 110 Вт |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Тип кавомолки | Жорновий |
| Тип приводу | Електропривод |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Блокування включення при знятій кришці | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Висота | 260 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 3 500 ₴

