




Миючий пилосос з мішком і аквафільтром Thomas Aqua+ Pet & Family Plus
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thomas |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість щіток в комплекті | 6 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм аквафільтра | 6 л |
| Об'єм пилозбірника | 1.8 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Споживана потужність | 1700 Вт |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Мішок, Аквафільтр |
| Тип прибирання | Суха , Волога |
| Колір корпусу | Помаранчевий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.2 кг |
| Висота | 306 мм |
| Глибина | 486 мм |
| Ширина | 318 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 8 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Радіус дії | 11 |
| Стан | Нове |
- Ціна: 15 300 ₴






