



Електрогриль притискний Tefal OptiGrill Elite GC750830
Електричний гриль TEFAL Optigrill Elite чорного кольору
Модель: GC750830
Смажте м’ясо досконало з OptiGrill Elite. Досягайте ідеальних результатів щоразу та вражайте своїх близьких, незалежно від їхніх кулінарних уподобань. Нова функція інтенсивного обсмажування забезпечить ідеальну скоринку ваших стейків, як у найкращому ресторані. Інтуїтивно зрозумілий помічник крок за кроком проведе вас, щоб ви знали, коли ваша страва готова та приготовлена саме так, як вам подобається.
12 автоматичних програм забезпечують ідеальний смак птиці, риби, овочів та інших страв без необхідності контролю. Більше того, деякі частини можна мити в посудомийній машині, що робить щоденне приготування на грилі ще простішим!
Ідеальні результати грилювання
Автоматичне приготування з датчиком
Ідеально приготуйте будь-який вид м'яса, від слабопросмаженого до добре просмаженого.
Легко грильуйте
Пристрій крок за кроком керуватиме вами, повідомляючи, коли ваша страва буде готова.
Безмежні можливості
12 автоматичних програм
Крім того, ручний режим дозволяє пристрою налаштувати його на ваш смак. Насолоджуйтесь приготуванням на грилі цілий рік!
Легке очищення
Можна мити в посудомийній машині
Піддон для крапель та знімні антипригарні пластини можна мити в посудомийній машині.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Варіант установки | Настільний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Тип приладу | Електричний контактний гриль |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри гриля | |
| Висота | 180 мм |
| Глибина | 363 мм |
| Ширина | 341 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Лоток для жиру | Так |
- Ціна: 6 799 ₴

