




Холодильник з морозильною камерою LG GBP31DSLZN
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
16 mj7a_16 mh36_16 mg9e_24_l mvrt_24_l mj7a_24_l mh36_24_l a883q">
- Стан: Новий
- Бренд: LG
- Модель: GBP31DSLZN
- Код виробника: GBP31DSLZN
Фізичні параметри
- Домінуючий колір: сріблястий/сірий
- Ширина виробу (см): 59,5
- Висота виробу (см): 186
Детальні дані
- Тип: дводверний
- Кількість одиниць: 1
- Кількість термостатів: 2
- Зміна напрямку відкривання дверей: так
- Час підтримки температури (год): 16
- Без замерзання: так
- Інші полиці та контейнери: полиця на дверцятах
- Особливості: Світлодіодне освітлення
- Зв'язок: цифровий дисплей
- Управління: електронне
- Комплектація: лоток для кубиків льоду
Холодильник
- Кількість полиць у холодильнику: 3
Морозильна камера
- Розташування морозильної камери: знизу
- Кількість відділень у морозильній камері: 3
- Місткість заморожування (кг/24 год): 12
Енергоефективність
- Кліматичний клас: SN, T
- Клас морозильної камери: ****
- Рівень шуму (дБ): 36
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Вбудована техніка | НІ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Кількість камер | 2 |
| Кількість компресорів | 1 |
| Загальний об`єм | 341 л |
| Об'єм морозильної камери | 107 л |
| Розморожування холодильної камери | No Frost |
| Розташування морозильної камери | Нижня |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Сірий |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автономне збереження холоду | 16 годин |
| Винна камера | Ні |
| Вбудований телевізор | Ні |
| Генератор льоду | Ні |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Ні |
| Індикатор відчинених дверей | звуковий сигнал |
| Кількість дверей | 2 |
| Матеріал полиць | Скляні полиці |
| Міні-бар | Ні |
| Потужність заморожування | 12 кг/добу |
| Подача холодної води | Ні |
| Малюнок на корпусі | Ні |
| Суперзаморозка | Так |
| Суперохолодження | Так |
| Рівень шуму | 36 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1860 мм |
| Глибина | 675 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розморожування морозильної камери | No Frost |
- Ціна: 27 650 ₴





