




Миша Logitech M720 Triathlon (910-004791)
Довговічність та комфорт
Насолоджуйтесь точним керуванням курсором практично на будь-якій поверхні завдяки вдосконаленому оптичному датчику – вам більше ніколи не знадобиться килимок для миші! Міцна конструкція без рухомих частин забезпечує тривалий термін служби. Пристрій підходить як для роботи, так і для розваг, і його легко чистити.
Зручність, що спрощує роботу
Покращте свій робочий комфорт за допомогою бездротової миші, яка ідеально підходить для дому, подорожей або кав'ярень. Свобода рухів дозволить вам працювати комфортніше та ефективніше. Звільніть свій стіл від надокучливих кабелів і насолоджуйтесь покращеною якістю роботи та приємними розвагами. Тепер ви можете сидіти в будь-якому положенні, навіть на більшій відстані від комп'ютера.
Зручність та ефективність
Стратегічно розташовані кнопки мінімізують втому рук, забезпечуючи комфорт навіть під час тривалого використання. Миттєвий доступ до всіх ключових функцій заощаджує ваш час і підвищує продуктивність. Отримайте ігрову перевагу завдяки швидкій реакції та оптимізуйте свою щоденну роботу.
Попрощайтеся зі сплутаними кабелями
Відчуйте необмежену свободу рухів і забудьте про надокучливі кабелі завдяки Bluetooth-з’єднанню. Миша бездротово підключається до вашого пристрою, забезпечуючи стабільне та надійне з’єднання. Це чудовий вибір для тих, хто цінує мобільність і зручність роботи будь-де. Підключення пристроїв займає лише мить, і ви можете насолоджуватися миттєвою дією.
Легке керування
Відчуйте справжню свободу під час використання комп’ютера. Завдяки оптимальному діапазону миші ви можете комфортно працювати, навчатися та насолоджуватися улюбленими розвагами. Стабільне з’єднання мінімізує ризик переривання курсора, навіть коли між мишею та комп’ютером виникають незначні перешкоди. І все це без клопоту з кабелями!
Універсальне рішення
Насолоджуйтесь тривалими сеансами роботи та ігор, не турбуючись про раптові перерви – ця миша живиться від популярних батарейок типу АА. Їх заміна займає лише мить і неймовірно проста, а їх широка доступність означає, що ви завжди матимете під рукою резервне джерело живлення. Це чудовий вибір для тих, хто цінує простоту використання та надійність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Висота | 115 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 45 мм |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Тип | Миша |
| Тип бездротового зв'язку | Bluetooth |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 74 мм |
| Миша | |
| Кількість клавіш миші | 8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 186 (кг) |
| Стан | Нове |
- Ціна: 2 810 ₴

