




БФП Canon PIXMA G640 (4620C009)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Canon PIXMA G640 MegaTank (4620C009)

ПРИНТЕРИ ДЛЯ ДОМАШНЬОГО ВИКОРИСТАННЯ
PIXMA G640 – це перший багатофункціональний принтер серії PIXMA G із шістьма заправними чорнильними контейнерами на основі барвника. Він забезпечує економічно ефективний друк великих обсягів із неперевершеною якістю фотографій .
Принтер CANON PIXMA G640 MegaTank
PIXMA G640 – це перший багатофункціональний принтер серії PIXMA G із шістьма заправними чорнильними контейнерами на основі барвника. Він забезпечує економічно ефективний друк великих обсягів із неперевершеною якістю фотографій .
Великі обсяги, високі стандарти, низькі витрати
PIXMA G640 пропонує простоту, універсальність та чудову якість друку . Він дозволяє друкувати великі обсяги високоякісних зображень економічно ефективно.
Ідеально підходить для таких типів...

ЧОРНИЛЬНІ РЕШЕТКИ ДЛЯ ПРИНТЕРА
Фотодрук
Високоякісний фотодрук із розширеною кольоровою гамою
Фотодрук
Високоякісний фотодрук із розширеною кольоровою гамою

БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ПРИНТЕР З ЧОРНИЛЬНИМИ РЕШЕТКАМИ
Висока ефективність друку
Друк до 3800 фотографій розміром 10 × 15 см з одного комплекту пляшок

ПРИНТЕР З ЧОРНИЛЬНИМИ КОРОБКАМИ ТА СКАНЕРОМ
Копіювання та сканування
Швидке копіювання та сканування документів
Копіювання та сканування
Швидке копіювання та сканування документів

Шість чорнил на основі барвника: висока якість та висока швидкість
Нові червоні та сірі чорнила розширюють колірну гаму та покращують якість друкованих фотографій
Касета для технічного обслуговування
Користувачі можуть самостійно замінювати друкуючу головку та картридж для обслуговування, щоб скоротити час простою.

Друк фотографій великими обсягами
Чорнильні резервуари великої місткості забезпечують неймовірно високу ефективність друку – один комплект флаконів може надрукувати приблизно 3800 фотографій формату 10 x 15 см, тому вам не доведеться часто заправляти резервуари.
Розширена підтримка медіа
Покращена точність подачі та місткість для різних видів фотопаперу, автоматичне вирівнювання друкуючої головки та точніше розміщення крапель.

ПРИНТЕР З ЧОРНИЛЬНИМИ БАТАРЕЙКАМИ, ЩО МОЖНА ЗАПОВНЮВАТИ
Більша зручність використання
Флакони з чорнилом не потребують стискання для бездоганного заправлення

ПРИНТЕР З ЧОРНИЛЬНИМИ КАРТОНЧИКАМИ ТА ПІДТРИМКОЮ WI-FI
Швидкий друк з телефону або планшета
Сумісний із програмою Canon PRINT, Mopria та AirPrint
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність лотка | 100 стор. |
| Інтерфейси | Wi-Fi |
| Клас пристрою | Офісний |
| Швидкість ч/б друку (A4) | 3 ст./хв |
| Тип принтера | Струменевий |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Тип пристрою | БФП |
| Рівень шуму | 50.5 дБ |
| Формат паперу | А4 |
| Функції БФП | Копір |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кольоровість друку | Кольорова |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.6 кг |
| Висота | 167 мм |
| Глибина | 340 мм |
| Ширина | 445 мм |
| Роздільна здатність друку | |
| Максимальна роздільна здатність кольорового друку з У | 1200 dpi |
| Максимальна роздільна здатність кольорового друку по Х | 4800 dpi |
| Максимальна роздільна здатність ч/б друку У | 1200 dpi |
| Максимальна роздільна здатність ч/б друку по Х | 4800 dpi |
- Ціна: 14 500 ₴



