



Пральна машина автоматична Samsung WW90T654DLH
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристика

EcoBubble™
Стирка является эффективной и энергосберегающей даже при низких температурах.

Панель управления AI
Автоматические, персонализированные настройки и рекомендации.
![]()
Энергетический класс
Самый высокий класс энергоэффективности, что гарантирует низкое потреблен
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Вбудована техніка | НІ |
| Вибір температури прання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас віджиму | A |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | A |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 9 кг |
| Максимальне завантаження білизни для сушки | 9 кг |
| Максимальна швидкість віджиму | 1400 об/хв |
| Матеріал бака | Нержавіюча сталь |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Особливості | Захист від протікання, Контроль піноутворення, Вибір швидкості віджиму, Відстрочка старту, Дисплей |
| Споживання води | 50 л |
| Програми | Прання делікатних речей, Економічна програм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Енергоспоживання | 0.66 |
- Ціна: 33 410 ₴

