




БФП HP Color LaserJet Pro M479fdn (W1A79A)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Лазерний кольоровий принтер HP LaserJet Pro M479fdn A4, 600 x 600 точок на дюйм, 28 сторінок на дюйм

- Сканування в електронну пошту/PDF
- Двосторонній друк
- Автоматичний подавач документів на 50 аркушів без згортання
- Друк, копіювання, сканування, факс, електронна пошта
- Друк зі швидкістю до 28 стор./хв. у чорно-білому та 28 стор./хв. у кольорі
- 600 × 600 dpi, до 38 400 × 600 dpi (підвищена роздільна здатність)

Рішення, створене для розвитку вашого бізнесу.
Скануйте файли безпосередньо в Microsoft® SharePoint®, електронну пошту, на USB-накопичувачі та в мережеві папки.
Заощаджуйте час, автоматизуючи складні робочі процеси та отримуючи доступ до збережених налаштувань.
Легко друкуйте з будь-якого пристрою, будь-де, на вибраному вами принтері HP — безпечно через хмару.
Скануйте файли безпосередньо в Microsoft® SharePoint®, електронну пошту, на USB-накопичувачі та в мережеві папки.
Заощаджуйте час, автоматизуючи складні робочі процеси та отримуючи доступ до збережених налаштувань.
Легко друкуйте з будь-якого пристрою, будь-де, на вибраному вами принтері HP — безпечно через хмару.

Найкраща у своєму класі система безпеки HP — виявляє та зупиняє атаки.
Вбудовані функції безпеки захищають ваш БФП від використання як точки входу для атак.
Захистіть конфіденційну інформацію за допомогою додаткової автентифікації за PIN-кодом/виклику друку для відновлення завдань друку.
Додатковий HP JetAdvantage Security Manager дозволяє налаштовувати конфігурації.
Запобігайте потенційним атакам та негайно вживайте заходів за допомогою сповіщень безпеки.
Вбудовані функції безпеки захищають ваш БФП від використання як точки входу для атак.
Захистіть конфіденційну інформацію за допомогою додаткової автентифікації за PIN-кодом/виклику друку для відновлення завдань друку.
Додатковий HP JetAdvantage Security Manager дозволяє налаштовувати конфігурації.
Запобігайте потенційним атакам та негайно вживайте заходів за допомогою сповіщень безпеки.

Просте рішення для оптимізації вашого робочого процесу.
Швидко налаштуйте свій БФП та легко керуйте його параметрами для підвищення ефективності друку.
Виконуйте завдання швидко та легко за допомогою простого кольорового сенсорного екрана діагоналлю 10,9 см.
Друкуйте PDF-файли та файли Microsoft® безпосередньо з USB-накопичувача.
Уникайте простоїв завдяки БФП HP LaserJet, розробленому для максимальної продуктивності.
Швидко налаштуйте свій БФП та легко керуйте його параметрами для підвищення ефективності друку.
Виконуйте завдання швидко та легко за допомогою простого кольорового сенсорного екрана діагоналлю 10,9 см.
Друкуйте PDF-файли та файли Microsoft® безпосередньо з USB-накопичувача.
Уникайте простоїв завдяки БФП HP LaserJet, розробленому для максимальної продуктивності.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність лотка | 150 стор. |
| Інтерфейси | USB, Ethernet |
| Клас пристрою | Офісний |
| Метод друку | Лазерна |
| Швидкість кольорового друку (A4) | 27 ст./хв |
| Швидкість ч/б друку (A4) | 27 ст./хв |
| Тип принтера | Лазерний |
| Тип пристрою | БФП |
| Формат паперу | А4 |
| Функції БФП | Принтер, Сканер, Копір |
| Колір корпусу | Білий |
| Кольоровість друку | Кольорова |
| Bluetooth | + |
| Перша копія | 5.7 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 23.3 кг |
| Висота | 400 мм |
| Глибина | 472 мм |
| Ширина | 416 мм |
| Роздільна здатність друку | |
| Максимальна роздільна здатність кольорового друку з У | 600 dpi |
| Максимальна роздільна здатність кольорового друку по Х | 600 dpi |
| Максимальна роздільна здатність ч/б друку У | 600 dpi |
| Максимальна роздільна здатність ч/б друку по Х | 600 dpi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 30 270 ₴



