




Пилосос безмішковий Philips FC9555/09
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Пилосос без мішка для пилу Philips FC9555/09
Пилосос без мішка для пилу Philips PowerPro Active забезпечує максимальну ефективність прибирання завдяки вдосконаленій технології PowerCyclone 7 та насадці TriActive+, розробленій для максимального збирання пилу. Пилозбірник розроблений для гігієнічного спорожнення.
Технологія PowerCyclone 7 підтримує високу потужність всмоктування довше
Аеродинамічна форма пилососа з технологією PowerCyclone 7 мінімізує опір повітря та забезпечує надзвичайно ефективне прибирання у три надзвичайно ефективні кроки:
- Повітря швидко надходить у камеру PowerCyclone завдяки прямому та гладкому вхідному отвору.
- Вигнутий повітряний прохід прискорює його рух вгору по циклонній камері.
- У верхній частині циклонної камери вентиляційні лопаті ефективно відокремлюють пил від повітря.

Двигун потужністю 900 Вт забезпечує високу силу всмоктування
Наш високоефективний двигун створює потужне всмоктування та споживає менше енергії, забезпечуючи ретельне прибирання щоразу.
Система фільтрації Allergy H13 захоплює понад 99,9% дрібних частинок пилу
Повністю герметична система фільтрації захоплює понад 99,9% дрібних частинок пилу, таких як пилок, пилові кліщі та лупа тварин, задовольняючи потреби людей з алергією та інших, хто потребує підвищеного рівня гігієни. Рівень фільтрації еквівалентний фільтру HEPA 13*.
* рівні фільтрації перевірені відповідно до EN60312-1-2017 та відповідають фільтру HEPA 13

Насадка TriActive+ забезпечує високу ефективність прибирання на всіх типах підлог.
Насадка TriActive+ дозволяє пилососити підлогу за один раз трьома різними способами:
- За допомогою спеціально розробленої насадки він обережно піднімає ворс килима, щоб ретельно видалити пил.
- Всмоктує великі частинки пилу через великий отвір спереду.
- Змітає пил і бруд уздовж меблів і стін за допомогою двох бічних щіток.

Щітка, вбудована в ручку, завжди готова до використання
Щітка для пилу вбудована в ручку , тому вона завжди під рукою під час витирання пилу з меблів, плоских поверхонь та оббивки.
Пилозбірник дозволяє гігієнічно спорожняти однією рукою
Пилозбірник розроблено таким чином, що його можна гігієнічно виймати та спорожняти однією рукою
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм пилозбірника | 1.5 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха |
| Фільтр тонкої очистки | Так |
| Колір корпусу | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 280 мм |
| Глибина | 412 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Додаткова комплектація | Щілинна насадка, Турбощітка для підлоги |
| Рівень шуму | 76 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Радіус дії | 9 |
| Стан | Нове |
- Ціна: 8 440 ₴




