-9%










Робот-пилосос iRobot Roomba S9 Plus
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IRobot |
| Час заряду акумулятора | 2 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм пилозбірника | 0.55 л |
| Живлення | Акумулятор |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха |
| Фільтр тонкої очистки | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип | Робот |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Бічна щітка | Так |
| Кількість програм прибирання | 3 |
| Визначення ступеня забруднення | Так |
| Режими руху | уздовж стін, по спіралі, назад-вперед, загзагом, автоматично |
| Система виявлення перешкод | Так |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Функція пам'яті | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.4 кг |
| Висота | 95 мм |
| Глибина | 340 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Управління з моб. пристроїв | Так |
| Час роботи від акумулятора | 120 ч |
- Ціна: 25 900 ₴



