

Ріжкова кавоварка еспресо Delonghi EC 221.B
З еспресо-машиною EC 221.B ви можете легко приготувати справжній італійський еспресо з горіховою пінкою. Крім того, завдяки насадці для спінювання молока ви зможете насолодитися не лише насиченим ароматом вашої улюбленої чорної кави, але й ніжним смаком пухкого капучино та інших кав з кремовою молочною пінкою.

Парова насадка для спінювання молока
Приготування 2 кав одночасно
Тиск 15 бар
Легке обслуговування
Три фільтри в упаковці
Автоматичне вимкнення

Керування еспресо-машиною неймовірно просте. Поверніть ручку або натисніть кнопку та насолоджуйтесь улюбленим напоєм. У комплект входять фільтри для приготування однієї та двох чашок кави. Виберіть правильний фільтр та приготуйте до двох чашок еспресо одночасно без жодних шкоди для якості чи смаку. Фільтри De'Longhi мають подвійну основу, що гарантує чудовий аромат та насичену золотисто-горіхову крему. Фільтр сумісний з капсулами ESE. Тиск 15 бар забезпечує оптимальну екстракцію кави.

Подобається кремовий капучино? Створіть ідеальну молочну пінку за допомогою системи капучино. Регульована насадка для спінювання дозволяє легко готувати справжні італійські молочні напої — від оксамитового лате макіато до насиченого флет вайта.

Ключем до досягнення ідеального аромату свіжозмеленої кави є правильна температура води. Саме тому кавоварки De'Longhi оснащені сучасною системою нагрівання Thermoblock. Точне електронне керування дозволяє встановити температуру води на одному з трьох рівнів, приготувавши ідеальну чашку кави. Два окремих термостата для регулювання температури води та пари забезпечують швидке нагрівання всієї системи.

Ключем до досягнення ідеального аромату свіжозмеленої кави є правильна температура води. Саме тому еспресо-машина De'Longhi оснащена бойлером з нержавіючої сталі, що забезпечує приготування кави ідеальної температури. Два окремі термостати для регулювання температури води та пари забезпечують швидке нагрівання всієї системи.

Регульована висота піддону для крапель дозволяє використовувати склянки різної висоти. Ви можете заварювати каву як у вашій улюбленій чашці, так і в елегантному склянці для лате макіато. Місткість резервуара для води еспресо-кави De'Longhi становить 1 літр.

Щоб забезпечити максимальний комфорт та задоволення від щоденного використання, ваша еспресо-кавомашина De'Longhi розроблена таким чином, щоб усі необхідні компоненти були легкодоступними. Резервуар для води легко виймати та наповнювати, а піддон для крапель легко спорожняти. Окремі частини також можна мити в посудомийній машині. Функція автоматичного вимкнення економить енергію та допомагає зберегти навколишнє середовище. Ви також можете встановити фільтр для води або гранули проти накипу, щоб продовжити термін служби машини та забезпечити ефективну роботу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delonghi |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тиск помпи | 15 бар |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об`єм | 1 л |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Тип використовуваної кави | Мелений, Чалди |
| Тип кавоварки | Ріжкова |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.1 кг |
| Висота | 305 мм |
| Глибина | 270 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Додаткові функції | |
| Індикатор роботи | Так |
| Капучинатор | Так |
| Одночасне приготування двох чашок | Так |
| Підігрів чашок | Ні |
| Спосіб приготування капуччино | ручний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 5 350 ₴

