



Газова варильна поверхня Whirlpool GOFL 629/S
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал решітки | Чавун |
| Покриття варильної поверхні | нержавіюча сталь |
| Рамка по краях | без рамки (скошені краї) |
| Тип | Газова |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Висота | 49 мм |
| Глибина | 510 мм |
| Ширина | 590 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Конфорки | |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Розташування конфорок | квадрат |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 15 110 ₴









