




Газова варильна поверхня Electrolux KGS6424BX
Вбудована газова варильна поверхня Electrolux KGS6424BX 60 см, нержавіюча сталь
Вбудована газова варильна поверхня KGS6424BX 60 см з конфоркою Speed, емальованими подовженими решітками та точним регулюванням, нержавіюча сталь.
Функції
- Тип варильної поверхні: газова
- Тип керування: ручки
- Розташування керування: передній правий
- Ліва передня зона: Mariane, великий пальник, 3000 Вт/100 мм
- Ліва задня зона: Mariane, середній пальник, 1900 Вт/70 мм
- Передня, середня зона: немає,
- Задня центральна зона: немає,
- Права передня зона: малий конфорка, Mariane, 1000 Вт/54 мм
- Права задня зона: Mariane, середній пальник, 1900 Вт/70 мм
- Вбудований запальник
- Захист від полум'я: подача газу відключається, коли полум'я гасне
- Емальовані решітки
- Комплект для переобладнання газу
- Не підходить для газопостачання Lw/GZ-41.5
Специфікація
- Потужність/діаметр – праве переднє поле : 1000 Вт/54 мм
- Потужність/діаметр – праве заднє поле : 1900 Вт/70 мм
- Потужність/діаметр – ліве переднє поле : 3000 Вт/100 мм
- Потужність/діаметр – ліве заднє поле : 1900 Вт/70 мм
- Індекс залишкового тепла : немає
Споживання енергії
- Напруга [В] : 220-240
Технічні дані
- Код товару (PNC) : 949 640 640
- Колір : нержавіюча сталь
- Управління : ручки
- Вбудований врівень зі стільницею : ні
- H2H – керування витяжкою з панелі : ні
- Пауза/Стоп&Гуляти : ні
- Тип поверхні : сталь
- Шари зберігання : 16
Встановлення
- Тип продукту : Вбудована варильна поверхня
- Встановлення над холодильником/морозильною камерою : так
- Встановлення над посудомийною машиною : так
- Довжина кабелю [м] : 1,1
- Розміри (Ш x Г) [мм] : 595 × 510
- Розміри вирізу (В x Ш x Г) [мм] : 40x560x480
- Вага нетто [кг] : 8
- Вага брутто [кг] : 8,6
Ефективний спосіб творчо готувати
Пальник Speed призначений для швидкого нагрівання дна посуду. Потужніше та швидше полум'я економить до 20% енергії.
Максимальна безпека приготування їжі
Подовжені решітки над конфорками цього приладу забезпечують кращу стійкість посуду, незалежно від його розміру.
Нове обличчя мінімалістичного дизайну
Газова варильна поверхня з елегантним оздобленням та плоскою поверхнею нагріву – ідеальне рішення для сучасної мінімалістичної кухні.
Точне регулювання полум'я
Керуйте своєю варильною поверхнею за допомогою точних ручок. Вони дозволяють легко регулювати розмір полум'я, щоб завжди готувати з правильною інтенсивністю.
Безпека понад усе
Наш запобіжний механізм забезпечує безпечне приготування їжі на газі. Він автоматично вимикає подачу газу, якщо полум'я випадково згасне.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Варіант установки | Залежний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Покриття варильної поверхні | нержавіюча сталь |
| Тип | Газова |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Висота | 40 мм |
| Глибина | 510 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Конфорки | |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
- Ціна: 8 500 ₴

