


Мікрохвильовка з грилем Whirlpool MWP 103 B
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Ні |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 700 Вт |
| Об`єм | 20 л |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Елементи управління | Поворотні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичне розморожування | Так |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Відкривання дверцят | кнопка |
| Покриття корпусу | нержавіюча сталь |
| Режим розморожування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Висота | 262 мм |
| Глибина | 378 мм |
| Ширина | 452 мм |
| Характеристики гриля | |
| Максимальна потужність гриля | 1000 Вт |
| Тип гриля | кварцовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 5 130 ₴





