




Духовка електрична Whirlpool W6 OM4 4S1 P BSS
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Об'єм духової шафи | 73 л |
| Тип духової шафи | електричний |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Дисплей | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Кількість температурних режимів | 11 |
| Очищення духовки | Піролітична |
| Терморегулятор | Так |
| Тип гриля | електричний |
| Тип дверцят духової шафи | Відкидна |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція розморожування | Так |
| Годинник | Так |
| Електропідпал | Так |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 595 мм |
| Глибина | 564 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 24 360 ₴




