


Посудомийна машина Samsung DW50R4070BB
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ИЗБРАННЫЕ ФУНКЦИИ

Регулировка высоты верхней корзины
Можно мыть даже большую посуду.

10 комплектов посуды
Он может вместить больше блюд, в том числе после рождественского ужина.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Варіант установки | Повновбудована |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас миття | A |
| Максимальне завантаження | 10 комплектів |
| Тип управління | Електронне |
| Рівень шуму | 44 дБ |
| Колір корпусу | Білий |
| Ширина посудомийної машини | 45 см |
| Програми мийки | |
| Автоматична програма | Так |
| Програма швидкої мийки | Так |
| Програма делікатного миття | Так |
| Програма інтенсивного миття | Так |
| Програма економічною мийки | Так |
| Режим полоскання | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Внутрішнє освітлення | Ні |
| Можливість підключення до гарячої води | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Індикатор наявності ополіскувача | Так |
| Індикатор наявності солі | Так |
| Індикація часу, що залишився | Так |
| Відстрочка старту | Так |
| Споживання води | 9.5 л |
| Функція автовідключення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 815 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Ширина | 448 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 21 300 ₴

