



Кавомашина автоматична Saeco GranAroma SM6580/00
Характеристики продукту
- CoffeeMaestro – оберіть свій смаковий профіль із трьох попередньо встановлених налаштувань – Delicato, Intenso та Forte. Кожен профіль має попередньо встановлені налаштування, тож ви можете без зусиль створити ідеальний напій.
- 14 видів кавових напоїв — лише один дотик, щоб насолодитися ідеальним смаком кави.
- Персоналізація напоїв — насолоджуйтесь улюбленим напоєм щоразу завдяки 4 профілям користувача.
- Керамічна кавомолка — довговічність та ефективність роботи розкривають глибину смаку та аромату зерен.
- Технологія LatteDuo – дві ідеальні кави з молоком, приготовані одночасно.
- Система автоматичного очищення HygieSteam – сучасна технологія дозволяє автоматично очищувати молочну систему за допомогою струменя пари.
- Фільтр AquaClean у комплекті
Кава, ідеально підібрана саме для вас
Готуйте каву саме так, як вам подобається, з CoffeeMaestro . Оберіть один із трьох режимів – Delicato, Intenso та Forte . Кавомашина GranAroma автоматично регулює міцність аромату, розмір напою та час заварювання . Ви можете насолоджуватися ідеально завареною кавою щоразу.
Незалежно від того, що ви оберете — ароматний еспресо, насичений рістретто чи, можливо, ніжний капучино — ваш напій буде ідеально приготований. Ви можете налаштувати його характер на свій смак і насолоджуватися чашкою досконалості щодня. Інтуїтивне налаштування в поєднанні з сучасними технологіями , розміщеними в елегантному та стильному пристрої, перенесе вас у світ аромату, смаку та задоволення.
Напої, які можна приготувати:
еспресо, класична чорна кава (кава), американо, капучіно, латте макіато, кафе латте, кафе крема, ристретто, еспресо лунго, еспресо макіато, італійське капучіно, café au lait, спінене молоко, тепле молоко.
Ідеально щоразу
Ранкова доза еспресо, щоб зарядитися енергією, або, можливо, полуденне капучино для солодкого полуденного перекусу? Завдяки функції CoffeeMeastro ваша кава буде ідеально заварена щоразу . Просто виберіть одне з трьох налаштувань – Delicato, Intenso або Forte – і за лічені хвилини ви насолоджуватиметеся ідеальною чашкою кави.
Інтенсивний чи ніжний?
Кавомашина GranAroma дозволить вам отримати справжню глибину смаку та аромату ваших кавових зерен . Виберіть міцність кави за п'ятирівневою шкалою , а також відповідну кількість кави та молока, температуру та густоту молочної піни . А коли ви знайдете свою улюблену комбінацію, збережіть її в одному з чотирьох профілів користувача для легкого доступу.
LatteDuo – дві кави одночасно
Насолоджуйтесь простотою приготування кремового капучино або лате макіато лише одним натисканням кнопки. Технологія LatteDuo дозволяє готувати дві кави з молоком одночасно . Просто візьміть дві чашки та оберіть, що вам сьогодні хочеться.
Довговічність та точність помелу кави
100% керамічна кава-жорстокість забезпечує довговічність та ефективність. Завдяки 12-швидкісному регулюванню кави-жорстокості ви отримаєте найкращий смак з будь-якого виду кавових зерен! Міцна керамічна конструкція гарантує, що навіть після понад 20 000 чашок ваша кава буде такою ж смачною, як і вперше!
Система автоматичного очищення HygieSteam
Заваріть свою улюблену каву з молоком, і контур очиститься автоматично виданим гігієнічним струменем пари . Кавомашина завжди буде чистою та готовою до приготування ще однієї ароматної чашки кави.
Внутрішній заварювальний блок можна легко вийняти та промити під проточною водою всього за кілька хвилин. Інтуїтивно зрозуміле керування та просте обслуговування GranAroma ще більше покращать ваші враження.
AquaClean - запатентований фільтр для води
До 5000* чашок без видалення накипу . Новий запатентований фільтр AquaClean покращує якість води та запобігає утворенню накипу у внутрішньому контурі кавомашини . Ви можете приготувати до 5000* чашок кави без видалення накипу.
*Розраховано на основі 8 замін фільтра, що визначається характеристиками машини. Фактична кількість чашок залежить від обраного типу кави, промивання та очищення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Saeco |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тиск помпи | 15 бар |
| Призначення | Побутове |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об`єм | 1.8 л |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Тип використовуваної кави | Зерна |
| Тип професійної кавомашини | Автоматична |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові функції | |
| Автоматичне очищення від накипу | Так |
| Швидкий пар | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Капучинатор | Так |
| Контроль міцності кави | Так |
| Одночасне приготування двох чашок | Так |
| Плита автопідігріва | Так |
| Подача гарячої води | Так |
| Протикраплинна система | Так |
| Регулювання жорсткості води | Так |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Регулювання температури кави | Так |
| Спосіб приготування капуччино | автоматичний |
| Спосіб приготування еспрессо | автоматичний |
| Функція автовідключення | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Так |
| Дисплей | Так |
| Контейнер для відходів | Так |
| Об'єм контейнера для зерен | 300 г |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Знімний лоток для збору крапель | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 383 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Ширина | 262 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 32 600 ₴

