



Мікрохвильовка Siemens BF634LGS1
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Встраиваемая микроволновая печь Siemens BF634LGS1 21л
Встроенная микроволновая печь предназначена для быстрого размораживания, разогрева или приготовления пищи.
НАИБОЛЕЕ ВАЖНЫЕ ПАРАМЕТРЫ:
- Максимум. мощность : 900 Вт;
- 5 уровней мощности микроволн l (90 Вт, 180 Вт, 360 Вт, 600 Вт и макс.)
- Интеллектуальная инверторная технология : максимальная мощность регулируется при длительной работе до 600 Вт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Вбудована техніка | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Ні |
| Дисплей | Так |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 900 Вт |
| Об`єм | 21 л |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Відкривання дверцят | кнопка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 382 мм |
| Глибина | 319 мм |
| Ширина | 594 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 24 480 ₴

