




Мікрохвильовка з грилем LG MH6535GIS
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Экономьте с кварцевым грилем
В этой модели используется кварцевый гриль – экономичный и эффективный. Кварцевые лампы быстро подрумянивают продукты, потребляя при этом небольшое количество энергии.
Равномерное нагревание с пространственным распределением волн
Пространственное распределение волн гарантирует идеально подогретую пищу. Волны точно достигают внутренней части блюда, быстро и равномерно нагревая его.

Готов
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Вбудована техніка | НІ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Ні |
| Дисплей | Так |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 1000 Вт |
| Об`єм | 25 л |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичне розморожування | Так |
| Автоматичні програми приготування | Так |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Інвертор | Так |
| Відкривання дверцят | кнопка |
| Режим розморожування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.9 кг |
| Висота | 272 мм |
| Глибина | 476 мм |
| Ширина | 338 мм |
| Характеристики гриля | |
| Максимальна потужність гриля | 900 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 7 450 ₴





