




Витяжка телескопічна Samsung NK24M1030IB
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ХАРАКТЕРИСТИКА

Алюминиевые фильтры

Легко очистить
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Продуктивність витяжки | 392 куб.м/год |
| Тип вбудовування | В шафу |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Рівень шуму | 71 дБ |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 600 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 600 мм |
| Елементи управління | Кнопкові |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 280 мм |
| Максимальна висота | 180 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість ламп освітлення | 2 |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Фільтр | вугільний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальна висота | 600 |
| Стан | Нове |
- Ціна: 5 350 ₴


