




Духування електричної Electralux EOB7S31X
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення


Паровая печьSteamBoost

Зонд для мяса

Очистка паром

Сенсорное управление

Паровка серии 800 SteamBoost
EOB7S31X
Духоводство, оснащенное функцией SteamBoost, позволяет выпекать, тушить и готовить на пару. Благодаря 3 режимам они сохраняют естественную влажность и сочность. А дополнительный термощуп п
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Конвекція | Так |
| Об'єм духової шафи | 70 л |
| Тип духової шафи | електричний |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Елементи управління | Поворотні, Сенсорні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Блокування дверцят духової шафи | Так |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Кількість листів в комплекті | 1 |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Кількість стекол дверцят духовки | 2 |
| Очищення духовки | Очищення парою |
| Споживана потужність | 3.5 Вт |
| Приготування на пару | Так |
| Секція для посуду | Так |
| Таймер | Так |
| Телескопічні направляючі в духовці | Так |
| Тип гриля | електричний |
| Тип дверцят духової шафи | Відкидна |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція розморожування | Так |
| Годинник | Так |
| Електропідпал | Так |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 594 мм |
| Глибина | 567 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 37 430 ₴


