




Духування електричної SIEMENS HB632GBS1
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
СИМЕНС HB632GBS1
Siemens HB632GBS1 позволяет готовить до 4 блюд одновременно — электрическая духовка 4D с горячим воздухом всегда обеспечивает идеальные результаты выпечки.
Знакомьтесь с Siemens HB632GBS1

УНИКАЛЬНЫЙ ТЕПЛОВОЙ ПОТОК
В электрической духовке Siemens HB632GBS1 используется 4D-циркуляция горячего воздуха, которая с исключительной точностью распределяет горячий воздух по всей камере. Так что неважно, на каком уровне вы решите испечь свой обед — он будет одинаково хорош на каждом уровне. Мало того - благодаря горячему воздуху вы можете выпекать до
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Варіант установки | Незалежний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Кількість режимів приготування | 13 |
| Конвекція | Так |
| Об'єм духової шафи | 71 л |
| Тип духової шафи | електричний |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Елементи управління | Кнопкові, Сенсорні, Поворотні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Блокування дверцят духової шафи | Так |
| Вертел | Ні |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Кількість листів в комплекті | 1 |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Очищення духовки | Піролітична |
| Споживана потужність | 0.69 Вт |
| Таймер | Так |
| Тип гриля | електричний |
| Тип дверцят духової шафи | Відкидна |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція розморожування | Так |
| Годинник | Так |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 594 мм |
| Глибина | 548 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 3600 Вт |
| Стан | Нове |
- Ціна: 32 450 ₴



