


Професійний пилосос Karcher WD 5 V-25/5/22 (1.628-300.0)
Опис
Характеристики
Специфікації
Інформація для замовлення


УНІВЕРСАЛЬНИЙ ПИЛОСОС WD 5 V-25/5/22
Потужна продуктивність: WD 5 V-25/5/22 оснащений 25-літровим пластиковим баком, 5-метровим шнуром живлення та 2,2-метровим всмоктувальним шлангом, що забезпечує чудове всмоктування бруду, зберігаючи при цьому високий рівень енергоефективності.
Потужне та енергоефективне рішення для прибирання вдома та навколо нього. Це робить пилосос для вологого та сухого прибирання WD 5 V-25/5/22 чудовим вибором для досягнення оптимальних результатів прибирання, як вологого, так і сухого, а також для збору дрібного та великого сміття. Пристрій оснащений міцним пластиковим резервуаром об'ємом 25 літрів, 5-метровим шнуром живлення, 2,2-метровим всмоктувальним шлангом зі знімним коліном із електростатичним захистом, насадкою для підлоги, що перемикається, плоским складчастим фільтром та флісовим фільтрувальним мішком. Плоский складчастий фільтр підходить для безперервного вологого та сухого прибирання без необхідності заміни фільтра. Завдяки запатентованій технології швидкого зняття фільтра його можна зняти за лічені секунди без прямого контакту з брудом. Натискання кнопки очищення фільтра активує зворотний потік повітря для очищення фільтра, відновлюючи повну потужність всмоктування. Знімне коліно дозволяє підключати насадки безпосередньо до всмоктувального шланга. Шланг можна підвісити на головку пристрою для економії місця. Паркувальне положення дозволяє швидко та зручно зберігати труби та насадку для підлоги на бампері пилососа під час перерв.

Інноваційне очищення фільтра
Якщо тричі натиснути кнопку, потік зворотного повітря продує фільтр, відновлюючи повну потужність всмоктування пристрою. Потужність всмоктування швидко відновлюється.

Інноваційна, запатентована технологія швидкого видалення фільтра
Інноваційна запатентована технологія дозволяє швидко та легко знімати фільтр без контакту з брудом. Можливість роботи як у вологому, так і в сухому режимі без необхідності заміни фільтра.

Зберігання всмоктувального шланга на головці пристрою.
Всмоктувальний шланг можна надійно підвісити на головці пристрою, заощаджуючи місце. Інтуїтивно зрозумілий механізм безпеки підходить як для правшів, так і для лівшів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм пилозбірника | 25 л |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Рівень шуму | 71 дБ |
| Еквівалент потужності экодвигателя | 2100 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.45 кг |
| Висота | 653 мм |
| Глибина | 382 мм |
| Ширина | 418 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Діаметр приладдя | 35 мм |
| Довжина всмоктуючого шланга | 5 м |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Парковка | вертикальна |
| Регулювання потужності всмоктування | Ні |
| Тип труби всмоктування | Складова |
| Функція видування | Так |
| Аксесуари | |
| Насадка для сухого та вологого прибирання підлоги | Так |
| Щілинна насадка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип пилососа | порохотяг для сухого прибирання і збору води |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь + жовтий |
- Ціна: 7 630 ₴

