




Ноутбук HP Victus 16-e0121nw (5A5H3EA)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
HP Victus за 60 секунд
Осмотрите видео ниже и узнайте, какие функции имеет HP Victus. Узнайте его преимущества в короткой и сжатой форме.
* Технические характеристики могут отличаться в зависимости от модели и/или региона.
Игровой ноутбук HP Victus
Эффективный, элегантный, созданный для геймеров — ноутбук HP Victus выведет вас на новый уровень киберспортивных игр. Современный мощный процессор, который поддерживается сверхскоростной памятью и видеокартой, позволят вам раскрыть силу, котор
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Новий |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.46 кг |
| Довжина | 260 мм |
| Товщина | 23 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Два відеоадаптера | Так |
| Тип графічного контролера | Інтегрований і дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Аудіо вихід/Навушники, HDMI |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 1 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 2 |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | AMD Ryzen™ 5 5600H |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Об'єм накопичувача | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм відеопам'яті | 4000 MB |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1080 |
- Ціна: 43 910 ₴

