-9%










Мікрохвильовка з грилем вбудована Electrolux EMS4253TMK
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мікрохвильова піч Electrolux EMS4253TMK крупним планом
1СЕНСОРНА ПАНЕЛЬ КЕРУВАННЯ
Electrolux EMS4253TMK оснащена сенсорною панеллю керування, що забезпечує не тільки легке керування мікрохвильовою піччю, але й легше очищення – на передній панелі немає виступаючих елементів.
2Світлодіодний екран
Ще одним елементом, який робить використання пристрою інтуїтивно зрозумілим, є світлодіодний дисплей. Коли плита не використовується, екран функціонує як годинник.
3СУЧАСНИЙ ДИЗАЙН
Electrolux EMS4253TMK має глибокий чорний дизайн, який ідеально доповнює сучасні кухні. Значки та цифри годинника білі, що робить їх добре помітними.

У коробці Electrolux EMS4253TMK

1Вбудована мікрохвильова піч
2Програвач
3Інструкція користувача польською мовою
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Дисплей | Так |
| Конвекція | Ні |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 900 Вт |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Елементи управління | Поворотні, Сенсорні |
| Характеристики гриля | |
| Вертел | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 388 мм |
| Глибина | 377 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант установки | Незалежний |
| Очищення духовки | Традиційна |
| Стан | Нове |
| Таймер | Так |
| Тип гриля | електричний |
| Тип дверцят духової шафи | Відкидна |
| Тип духової шафи | електричний |
| Функція НВЧ | Да |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція розморожування | Да |
| Годинник | Да |
- Ціна: 19 340 ₴

