




Професійний пилосос Karcher WD 3 V-17/4/20 (1.628-101.0)

WD 3 V-17/4/20 потужний та енергозберігаючий зі споживаною потужністю 1000 Вт. Пилосос, всмоктувальний шланг та насадка для підлоги зі змінними лезами ідеально підібрані один до одного – для найкращих результатів сухого та вологого прибирання, а також видалення дрібного та великого бруду.

Для вологого та сухого прибирання без додаткової заміни фільтра. Фільтр легко встановлюється та знімається шляхом повороту, без додаткових кріплень. Функція видування зручна для очищення важкодоступних місць.

Система закриття «Pull & Push» дозволяє легко відкривати та закривати контейнер. Коліно пилососа можна зняти, а аксесуар підключити безпосередньо до всмоктувального шланга.

Компактне, безпечне та легкодоступне зберігання аксесуарів. Кабель живлення можна безпечно зберігати завдяки вбудованим гачкам.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм пилозбірника | 17 л |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Рівень шуму | 71 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.6 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Діаметр приладдя | 35 мм |
| Довжина всмоктуючого шланга | 5 м |
| Довжина мережевого шнура | 4 м |
| Парковка | вертикальна |
| Регулювання потужності всмоктування | Ні |
| Тип труби всмоктування | Складова |
| Функція видування | Так |
| Аксесуари | |
| Насадка для сухого та вологого прибирання підлоги | Так |
| Щілинна насадка | Так |
- Ціна: 4 130 ₴

