




Телевізор Samsung Neo QLED 2022 QE85QN90B
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

* Фактический продукт может отличаться от представленного на изображении. Приглашаем вас ознакомиться с нашей галереей продукции.
Наиболее важные функции
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| HD-формат | 1080р |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 85 дюйм |
| Кріплення на стіну | Так |
| Модельний рік | 2022 |
| Тип телевізора | Qled |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір | Чорний |
| Звук | |
| Dolby Digital | Так |
| Кількість динаміків | 6 |
| Сумарна потужність звуку | 60 Вт |
| Розміри | |
| Висота | 1144 мм |
| Глибина | 36 мм |
| Ширина | 1892 мм |
| Інтерфейси | |
| Кількість роз'ємів HDMI | 4 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Функції | |
| Підтримка DLNA | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart TV | Так |
| Роздільна здатність екрану | 3840×2160 |
| Стан | Нове |
- Ціна: 172 780 ₴




