




Телевізор LG OLED55G2
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
LG 55” OLED evo
Gallery 4K TV с искусственным интеллектом, Cinema HDR,
Smart TV, 120Hz, DVB-T2/HEVC,
экран OLED evo
5-летняя гарантия на панель
Быстрый процессор α9 Gen 5 AI
Brightness Booster Max — на 30% больше яркости
Eye- дружественный экран; технология Green OLED
Искусственный интеллект ThinQ AI
Пиковое достижение яркости, красоты и элегантности
Brightness Booster Max
Новая светлая эра пикселей
Подчеркните красоту ярких изображений, полученных с помощью самосветящихся пикселей LG OLED. Функция Brightness B
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| HD-формат | 2160p |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 55 дюйм |
| Вигнутий екран | Ні |
| Модельний рік | 2022 |
| Підтримка HDTV | Так |
| Тип телевізора | OLED |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір | Сріблястий |
| Стан | Новий |
| Звук | |
| Dolby Digital | Так |
| Вбудований сабвуфер | Так |
| Кількість динаміків | 4 |
| Об'ємне звучання | Так |
| Стереозвучание | Так |
| Сумарна потужність звуку | 60 Вт |
| AI Sound | + |
| DTS Decoder DTS-HD | + |
| Dolby Atmos | + |
| Wireless Sound Sync | + |
| Алгоритм обробки голосу (Clear Voice) | + |
| Система динаміків | 4.2 |
| Технологія WiSA Speakers | + |
| Розміри | |
| Вага | 17.1 кг |
| Висота | 698 мм |
| Глибина | 27 мм |
| Ширина | 1222 мм |
| VESA | 300x200 mm |
| Зображення | |
| Час відгуку | 1 мс |
| Кут огляду | 178 град. |
| HDR | Режим HGIG (HDR Gaming Interest Group) |
| Upscaling в 4K | Так |
| Операційна система | webOS Smart TV |
| Функції | |
| Захист від дітей | Так |
| Картинка в картинці | Так |
| Підтримувані формати | WMA, DivX, MKV, MP3 |
| Таймер сна | Так |
| Функція "Time Shift" | Так |
| Мова меню | Англійська, Німецький, Іспанська, Китайський, Український |
| Інтерфейси | |
| Кількість роз'ємів HDMI | 4 |
| Кількість роз'ємів USB | 3 |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-T2, DVB-S, DVB-T, DVB-C, DVB-S2 |
| Підтримка телевізійних стандартів | SECAM, PAL, NTSC |
| Телетекст | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бітність матриці | 10 бит |
| Вхід/Вихід | Ethernet (RJ-45), HDMI |
| Підтримувані бездротові інтерфейси | Wi-Fi |
| Роздільна здатність екрану | 3840×2160 |
| Тип матриці | OLED 4K |
| Тип покриття екрану | Глянцевий (матовий) |
| Поліпшення кольору | Perfect Colour |
| Частота розгортки | 120 |
- Ціна: 53 570 ₴




