



Фритюрница Tefal FF230831
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фритюрниця Tefal Principio FF230831
_tint"> div>
Функціональна та безпечна фритюрниця Tefal FF230831 дозволяє швидко приготувати до 600 грамів картоплі фрі, крокетів, а також смаженого сиру чи морепродуктів. Корпус із захистом від холоду, індикатор активності та фільтр запахів забезпечують безпеку та зручність використання. Знімні компоненти легко мити навіть у посудомийній машині.

Великі можливості в маленькому пристрої
Завдяки дуже високій потужності, фритюрниця дозволяє швидко приготувати до 600 грамів картоплі фрі, використовуючи 1,2 літра олії, заощаджуючи час та енергію.

Безпека
Пристрій оснащений покриттям, що не прогрівається, що забезпечує безпечну роботу протягом усього процесу приготування.

Легкий у використанні
Місткий кошик зі складною ручкою дозволяє легко виймати картоплю фрі з олії та зливати зайву олію з їжі.

Зручне зберігання
Компактну фритюрницю легко та зручно зберігати. Де б ви її не розмістили, вона не займе багато місця.

Легко мити
Фритюрницю легко мити. Кошик, ручку та знімну кришку можна мити в посудомийній машині.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Антипригарне покриття чаші | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість температурних режимів | 5 |
| Об'єм масла | 1.2 л |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Таймер | Ні |
| Терморегулятор | Так |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 310 мм |
| Глибина | 340 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал чаші | Алюміній |
| Оглядове віконце | Так |
| Тип фільтра | металевий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 3 100 ₴

