


Професійний пилосос Karcher WD 3 P V-17/4/20 (1.628-170.0)
Енергоефективний апарат WD 3 P V-17/4/20 розвиває високу силу всмоктування при низькій споживаній потужності (всього 1000 Вт). При цьому він оптимально поєднується з шлангом, що всмоктує, і забезпеченою вставками насадкою для підлоги, завдяки чому забезпечуються чудові результати збору будь-якого сміття – сухого чи вологого, великого чи дрібного. Цей господарський пилосос, що вражає своєю компактністю, оснащений міцним 17-літровим пластиковим сміттєзбірником, 4-метровим кабелем, 2-метровим шлангом, що всмоктує, і фільтром-мішком з нетканого матеріалу. Завдяки нерозбірному патронному фільтру він дозволяє чергувати операції вологого і сухого прибирання без заміни фільтра. Вбудована штепсельна розетка з автоматикою включення/відключення дозволяє підключати до нього електроінструменти (лобзики, шліфувальні машини і т. д.) для негайного збирання. Функція видування значно полегшує очищення важкодоступних місць.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм пилозбірника | 17 л |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Рівень шуму | 71 дБ |
| Еквівалент потужності экодвигателя | 2100 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.8 кг |
| Висота | 492 мм |
| Глибина | 349 мм |
| Ширина | 328 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Діаметр приладдя | 35 мм |
| Довжина всмоктуючого шланга | 5 м |
| Довжина мережевого шнура | 4 м |
| Парковка | вертикальна |
| Регулювання потужності всмоктування | Ні |
| Тип труби всмоктування | Складова |
| Функція видування | Так |
| Аксесуари | |
| Насадка для сухого та вологого прибирання підлоги | Так |
| Щілинна насадка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип пилососа | порохотяг для сухого прибирання і збору води |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь + жовтий |
- Ціна: 6 250 ₴

