




Робот-пылесос с влажной уборкой Dreame Bot Z10 PRO
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Умный робот-уборщик Dreame Z10 Pro
Приобретите себе надежного робота-уборщика, который тщательно уберет за вас вашу квартиру. Dreame Z10 Pro не только пылесосит и моет полы, но и опорожняет собственный бак для отходов на включенную станцию. Усовершенствованная лазерная система LDS LiDAR делает устройство еще лучше в любом помещении, а прочный аккумулятор обеспечивает время работы до 2,5 часов. Ты хочешь больше? Получите доступ к дополнительным функциям с помощью специального приложения!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dreame |
| Час заряду акумулятора | 5 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм пилозбірника | 0.4 л |
| Живлення | Акумулятор |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха , Волога |
| Фільтр тонкої очистки | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип | Робот |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Бічна щітка | Так |
| Додаткова комплектація | Турбощітка для підлоги |
| Кількість програм прибирання | 4 |
| Визначення ступеня забруднення | Так |
| Режими руху | уздовж стін, по спіралі, назад-вперед, загзагом, автоматично |
| Система виявлення перешкод | Так |
| Рівень шуму | 71 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.7 кг |
| Висота | 97 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Управління з моб. пристроїв | Так |
| Час роботи від акумулятора | 150 ч |
- Ціна: 23 390 ₴




