




Кухонна машина Kenwood Prospero KHC29.H0WH
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kenwood |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 6 |
| Матеріал чаші | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм чаші | 4.3 л |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Тип приладу | Кухонний комбайн |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Комплектація | |
| Блендер | Так |
| Вінчик для збивання | Так |
| Диск для терки | Так |
| Матеріал глечика блендера | скло |
| Міні-млинок | Ні |
| М'ясорубка | Ні |
| Насадка для замісу тіста | Так |
| Об'єм блендера | 1500 мл |
| Соковижималка для цитрусових | Так |
| Універсальний ніж | Так |
| Насадки в комплекті | Блендер, Віночок, Гнучкий збивача, К-образна насадка, Гак для тіста, Насадка-суфле, Чашковий блендер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.8 кг |
| Висота | 250 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Імпульсний режим | Так |
| Плавне регулювання швидкості | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 9 020 ₴







