




Професійний пилосос Karcher WD 6 P S V-30/6/22/T (1.628-361.0)
Опис
Характеристики
Специфікації
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність всмоктування | 260 Вт |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.3 кг |
| Висота | 694 мм |
| Глибина | 418 мм |
| Ширина | 382 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина всмоктуючого шланга | 2.2 м |
| Довжина мережевого шнура | 6 м |
| Парковка | вертикальна |
| Регулювання потужності всмоктування | Так |
| Тип труби всмоктування | Складова |
| Функція видування | Так |
| Аксесуари | |
| Насадка для сухого та вологого прибирання підлоги | Так |
| Щілинна насадка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип пилососа | порохотяг для сухого прибирання і збору води |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь + жовтий |
- Ціна: 10 400 ₴









