




Індукційна варильна поверхня Whirlpool WL S8560 AL

Повний контроль та найвища операційна ефективність.
Технологія 6th Sense пропонує дві вбудовані функції приготування: кип'ятіння та розтоплення. Просто виберіть відповідну функцію, і варильна поверхня автоматично встановить оптимальний рівень потужності.
Функція FlexiCook дозволяє комбінувати зони приготування , щоб на варильній поверхні розміщувалися каструлі та сковорідки будь-якої форми.

Встановіть максимально можливу потужність плати, і ваша домашня мережа ніколи не буде перевантажена.
Ви самі обираєте максимальну потужність нагріву вашої індукційної варильної поверхні WHIRLPOOL: 2,5 кВт, 4,0 кВт, 6,0 кВт або 7,2 кВт . Після встановлення потрібної потужності варильна поверхня автоматично розподілить її між окремими зонами нагрівання, гарантуючи, що вибране порогове значення ніколи не буде перевищено.
an>Збільште потужність зони нагріву на кілька десятків відсотків, щоб швидше розігріти їжу.
Завдяки функції boost на індукційній варильній поверхні WHIRLPOOL, зони нагрівання досягають високої потужності, що дозволяє закип'ятити воду або розігріти їжу за набагато коротший час . Зона нагрівання працює в цьому режимі протягом кількох хвилин, збільшуючи потужність до кількох десятків відсотків, перш ніж знизити рівень потужності до попередньо вибраного користувачем рівня.

Дошка ідеально підібрана до поверхні стільниці.
Завдяки безшовній конструкції , скло розміщується безпосередньо на стільниці, навіть якщо стільниця дуже тонка.
Функція блокування від дітей на варильній поверхні WHIRLPOOL запобігає доступу дітей до вибраних параметрів або їх зміні . WHIRLPOOL гарантує безпеку дітей та спокій батьків.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Покриття варильної поверхні | склокераміка |
| Рамка по краях | без рамки (скошені краї) |
| Тип | Індукційна |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматика закипання | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Індикатор залишкового тепла | Так |
| Споживана потужність | 7200 Вт |
| Таймер | Так |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Висота | 56 мм |
| Глибина | 518 мм |
| Ширина | 590 мм |
| Конфорки | |
| Кількість індукційних конфорок | 4 |
| Кількість електричних конфорок | 4 |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 20 920 ₴





