




Хлебопечка Tefal PF6118
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Tefal PF6118
grid-items">


Хліб світу Tefal PF6118
Свіжий хліб, булочки та багети у вас під рукою!

Незамінний помічник на вашій кухні
За допомогою хлібопічки Tefal Home Bread Baguette ви можете спекти свіжий хліб та хрусткі багети для своїх гостей . Велика антипригарна форма для випікання дозволяє спекти буханець вагою до 1,5 кг. Дві лопатки, що обертаються в протилежних напрямках, ідеально перемішують та замішують тісто. Завдяки спеціальним формам для випікання, аксесуарам та 3 спеціальним програмам ви можете спекти до 8 французьких багетів. Пристрій постачається з книгою рецептів з 13 додатковими програмами , включаючи кулінарні для приготування варення, пасти або домашнього тіста для піци! 19 основних автоматичних програм пристрою включають: багет, чіабатта, грісіні, коржик, хліб для сендвічів, маленька хала, маленький буханець, звичайний хліб, французький хліб, цільнозерновий хліб, хала, швидка випічка, хліб без глютену, хліб без солі, тісто для піци, торт, варення та паста. Здивуйте своїх гостей свіжою випічкою, приготованою за допомогою хлібопічки Tefal!

Автоматичні програми для інтуїтивно зрозумілого керування
Просто помістіть усі інгредієнти в каструлю та виберіть програму , і пристрій зробить всю роботу за вас — від замішування тіста до випікання. Завдяки великому дисплею, який чітко відображає робочі параметри та час, ви маєте повний контроль.
Він має цілих 19 програм , які дозволяють випікати не тільки хліб, а й багети, булочки, а також замішувати макарони, дріжджове тісто і навіть варення.

Варіанти випікання зі знімною формою для випікання
Можливість випікання хрустких багетів та булочок.
Знімна форма для випікання покрита антипригарним покриттям, що полегшує виймання хліба.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Заміс тіста | Так |
| Кількість програм випічки | 19 |
| Максимальний час відстрочки старту | 15 годин |
| Максимальна вага випічки | 1.5 кг |
| Відстрочка старту | Так |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Регулювання ваги випічки | Так |
| Форма випічки | багет |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Вибір кольору скориночки | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Підтримання температури | Так |
| Знімна кришка | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Програми випічки | |
| Багет | Так |
| Бородінський хліб | Так |
| Варення | Так |
| Пшеничний хліб | Так |
| Солодка випічка | Так |
| Прискорена випічка | Так |
| Французький хліб | Так |
| Без глютену | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.4 кг |
| Висота | 350 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Ступеня підрум'янення | 3 |
| Термоізольований корпус | Так |
- Ціна: 10 500 ₴

