




Пилосос безмішковий Samsung VC07M21N9VD
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основные преимущества пылесоса
![]()
Линия по уходу за домашними животными
Идеально подходит для любителей домашних животных.
![]()
Мини турбощетка
Легкое удаление волос с мягкой мебели.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм пилозбірника | 1.5 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Циклонний фільтр |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха |
| Фільтр тонкої очистки | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.4 кг |
| Висота | 243 мм |
| Глибина | 398 мм |
| Ширина | 272 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 6 м |
| Додаткова комплектація | Насадка-щітка для меблів, Насадка "Килим/Підлога", Щілинна насадка, Насадка для паркету |
| Рівень шуму | 80 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Радіус дії | 9 |
| Стан | Нове |
- Ціна: 6 230 ₴



