




Пральна машина автоматична LG F2WV3S7S6E
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

AIDD™
Защитите свою одежду до 18% больше
Идеальное согласование ходов стирки благодаря функции AI DDTM.
*Протестировано компанией Intertek в марте 2019 года. Цикл стирки 2 кг хлопкового белья против обычного цикла стирки хлопка (F4V9RWP2W и FC1450S2W). Результат может варьироваться в зависимости от типа одежды и окружающей среды. * AI DD доступен в трех программах (Хлопок, Смешён, Easy Care)

Исследуйте AI DDTM
Благодаря AI DDTM оптимальные движения для стирки учитывают не только вес загрузки, но и тип материала.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Вибір температури прання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас віджиму | B |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | D |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 7 кг |
| Максимальна швидкість віджиму | 1400 об/хв |
| Сушка | Ні |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 565 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість програм прання | 12 |
| Особливості | Звуковий сигнал, Контроль балансу, Дисплей, Захист від протікання |
| Споживання води | 53 л |
| Програми | Прання делікатних речей, Програма "Бавовна", Програма "Шерсть", Програма швидкого прання, Програма прання джинсів, Економічна програм, Програма "Синтетика" |
| Рівень шуму при пранні | 71 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 18 960 ₴


