




Пральна машина автоматична Whirlpool FFB 8258 BV
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стиральная машина FreshCare+ с паровыми программами
100% свежесть, даже если вы забудете вынести белье



Ключевая особенность
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Вбудована техніка | НІ |
| Вибір температури прання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас віджиму | C |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | C |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 8 кг |
| Максимальна швидкість віджиму | 1200 об/хв |
| Матеріал бака | Нержавіюча сталь |
| Сушка | Ні |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 67 кг |
| Висота | 845 мм |
| Глибина | 630 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість програм прання | 14 |
| Особливості | Відстрочка старту, Захист від протікання, Захист від дітей |
| Споживання води | 48 л |
| Тип захисту від протікання | корпус |
| Рівень шуму при пранні | 79 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Тип прання | Автомат |
- Ціна: 16 300 ₴






