




Ноутбук HP Victus 16-e0212nw (4P4C4EA)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.48 кг |
| Довжина | 260 мм |
| Товщина | 23 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
| Два відеоадаптера | Так |
| Тип графічного контролера | Інтегрований і дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16.1 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | HDMI, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 3 |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Райзен™ 7 5800H |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм відеопам'яті | 6000 MB |
| Стан | Нове |
- Ціна: 58 090 ₴






