




Ноутбук HP 15s-eq2202nw (597A9EA)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Непрерывная игра с 16 ГБ ОЗУ
Установленная на заводе 16 ГБ оперативной памяти является гарантией быстрой и бесперебойной работы. Без проблем можно запускать несколько приложений одновременно, а также играть в новейшие игры и пользоваться графическими и мультимедийными программами.
Увеличьте скорость вашего ноутбука
Встроенный твердотельный накопитель SSD — идеальное решение, когда вам небезразлична скорость вашего компьютера. Операционная система и установленные на нем приложения работают намного быстрее, чем на HDD. SSD гораздо более устойчив к механич
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Новий |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.69 кг |
| Довжина | 242 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Ширина | 358 мм |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Аудіо вихід/Навушники, HDMI |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 2 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 1 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.2 | 2 |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | AMD Райзен™ 5 5500U |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Об'єм накопичувача | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1080 |
- Ціна: 26 480 ₴


