-9%










Духовка електрична Siemens HB578G0S6
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
СІМЕНС HB578G0S6 IQ500
Siemens HB578G0S6 iQ500 дозволяє рівномірно випікати на 3-х рівнях одночасно. Духовка також здивує вас функцією автоматичного очищення та автоматичними програмами.
Зустрічайте Siemens HB578G0S6 iQ500
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Варіант установки | Незалежний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Кількість режимів приготування | 13 |
| Конвекція | Так |
| Об'єм духової шафи | 71 л |
| Тип духової шафи | електричний |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Елементи управління | Поворотні, Сенсорні, Кнопкові |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Блокування дверцят духової шафи | Так |
| Вертел | Ні |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Кількість листів в комплекті | 2 |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Очищення духовки | Піролітична |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип гриля | електричний |
| Тип дверцят духової шафи | Відкидна |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція розморожування | Так |
| Годинник | Так |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Вага | 39.05 кг |
| Висота | 595 мм |
| Глибина | 548 мм |
| Ширина | 594 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 3600 Вт |
| Стан | Нове |
- Ціна: 25 010 ₴

