




Телевізор LG 75NANO76
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| HD-формат | 2160p |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 75 дюйм |
| Вигнутий екран | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Підтримка HDTV | Так |
| Споживана потужність | 94 Вт |
| Тип телевізора | LED |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір | Чорний |
| Smart платформа | WebOS |
| Технології | Clear Voice III |
| Звук | |
| Dolby Digital | Так |
| Вбудований сабвуфер | Ні |
| Кількість динаміків | 2 |
| Об'ємне звучання | Так |
| Стереозвучание | Так |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Ultra Surround | + |
| Система динаміків | 2.0 CH |
| Розміри | |
| Вага | 31.4 кг |
| Висота | 964 мм |
| Глибина | 59.9 мм |
| Ширина | 1678 мм |
| VESA | 400 x 400 мм |
| Інтерфейси | |
| Вихід на навушники | Ні |
| Кількість роз'ємів HDMI | 3 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Зображення | |
| Конвертація 2D в 3D | Ні |
| Кут огляду | 178 град. |
| Функції | |
| Підтримувані формати | DivX, MP3, MKV, AVI, WMA |
| Підтримка DLNA | Так |
| Таймер сна | Так |
| Функція "Time Shift" | Так |
| Мова меню | Англійська, Німецький, Іспанська, Китайський, Український |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-T2, DVB-C, DVB-S2 |
| Підтримка телевізійних стандартів | NTSC, SECAM, PAL |
| Телетекст | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart TV | Так |
| Вхід/Вихід | Ethernet (RJ-45), HDMI, LAN (Ethernet), USB, Вхід відео композитний, Вхід відео компонентний |
| Підтримувані бездротові інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi |
| Роздільна здатність екрану | 3840×2160 |
| Стан | Нове |
| Частота розгортки | 50 |
- Ціна: 44 560 ₴


