




Тостер Delonghi CTOV 2103.BG
Двокамерний тостер De'Longhi Icona Vintage CTOV2103.BG поєднує в собі ретро-стиль, італійський дизайн та класичну елегантність. Він має унікальне глянцеве покриття з нержавіючої сталі та хромовані сталеві деталі в ретро-стилі. Серія сніданків De'Longhi Icona Vintage – це справжнє втілення італійського дизайну.

Ретро-стиль
Унікальне високоглянцеве покриття з нержавіючої сталі
Решітка для запікання
Функція Extra Lift для легшого видалення скибочок
6 рівнів підсмажування
Тостер для подвійного нарізання
Доступний у широкому асортименті кольорів
Вхідна потужність 900 Вт

Закохайтеся з першого погляду. De'Longhi запрошує вас у світ екстравагантності, де вироби дивують своїми формами та унікальними текстурами нержавіючої сталі. Цей тостер полонить не лише своїм дизайном, але й, перш за все, функціональністю: електронний контроль підрум'янення, 6 рівнів підрум'янення, решітка, піддон для крихт та функція Extra Lift для підняття скибочок зроблять кожен сніданок справжнім задоволенням.

Тостер дозволяє підсмажувати, підсмажувати з одного боку, підігрівати та розморожувати різні види хліба. Він має два отвори для хліба з функцією Extra Lift. Це дозволяє підсмажувати більше видів хліба, оскільки навіть маленький шматочок можна легко вийняти. Комплект включає додаткову знімну решітку для випікання, яка дозволяє готувати теплі та хрусткі булочки, круасани, скибочки або багети. Пристрій також має функції розморожування та підігріву з електронним керуванням, які ви можете контролювати та зупиняти в будь-який час однією кнопкою, щоб перервати цикл випікання.

Активуючи функцію розморожування, яка подовжує цикл випікання, заморожені скибочки можуть швидко стати теплими та хрусткими. Тостер розморожує хліб, а потім підсмажує його до бажаного рівня підрум'янення. Ви не витрачаєте дорогоцінний час і можете швидко приготувати хрусткий сніданок. Ваш тост вискочив з тостера, коли ви приймали душ, і він уже холодний? На щастя, тостер має функцію повторного підігріву. Це забезпечить, щоб ваш тост знову був теплим та хрустким, а ваш сніданок був таким же смачним, як і завжди.

Тостер оснащений знімним піддоном для крихт, що забезпечує постійну чистоту його внутрішньої частини. Крихти з підсмаженого хліба падають безпосередньо на піддон, який легко вийняти та очистити, що робить чищення зручним та економить час. Для додаткового комфорту тостер має нековзні ніжки та шнур живлення, який обмотується навколо основи.
Ви віддаєте перевагу більш чи менш підрум’яненим тостам? Є 6 різних рівнів підрум’янення на вибір! Ви вирішуєте, наскільки підрум’яненим буде ваш хліб.

Колекція Icona Vintage поєднує традиції з сучасним дизайном. Ретро-стиль характеризується розумним поверненням до минулого та вмілим перепрофілюванням його найцінніших ресурсів. Ця надзвичайна колекція надасть вашій кухні ексклюзивного характеру та перенесе вас у винятковий світ вінтажу кожного сніданку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delonghi |
| Джерело живлення | Електрика |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість тостів | 2 |
| Призначення | Побутове |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Регулювання ступеня обсмажування | Так |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 205 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кнопка скасування | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Піддон для крихт | Так |
| Решітка для підігріву булочок | Так |
| Таймер | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція підігріву | Так |
| Функція розморожування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 4 600 ₴










