-9%










Пральна машина автоматична Electrolux EW6F348WP
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ВСТРЕЧАЙТЕ СТИРАЛЬНУЮ МАШИНУ PERCEFT CARE
Одежда выглядит как новая в 2 раза дольше
Посмотрите, как ухаживать за любимой одеждой. Благодаря революционной системе SensiCare это стало возможным. Стиральные машины Electrolux PerfectCare автоматически регулируют цикл стирки в зависимости от веса вашей одежды, стирая ее ровно столько, сколько нужно. Благодаря этому ваши любимые творения в два раза дольше выглядят как новые. Посмотреть на себя!

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Вибір температури прання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас віджиму | C |
| Клас прання | C |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 8 кг |
| Максимальна швидкість віджиму | 1400 об/хв |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 547 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість програм прання | 14 |
| Особливості | Звуковий сигнал, Відстрочка старту, Дисплей, Захист від протікання |
| Програми | Програма "Шерсть", Програма "Бавовна", Прання спортивного одягу, Прання делікатних речей, Програма "Синтетика", Програма ручного прання, Додаткове полоскання, Програма швидкого прання, Програма прання джинсів, Економічна програм |
| Рівень шуму при пранні | 75 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип прання | Автомат |
- Ціна: 23 899 ₴



